0

מספרה וטיפוח לחיות מחמד

הזמינו תור למספרה שלנו וקבלו תספורת מיוחדת לחיית המחמד שלכם!

  תספורת ליורקשייר

  תספורת לכלב מגזע היורקשייר טרייר ניתן לבצע ב"ציפורים בראש" אשר נמצאת בחיפה. המקום מעסיק צוות עובדים וספרים מנוסים ומקצועיים אשר ישמחו לעמוד לשירותכם ולהעניק ליורקשייר טרייר שלכם את התספורת המקצועית ביותר התואמת את הגזע.

  תספורת ליורקשייר – בדיוק מה שהכלב שלהם זקוק לו

  אתם כבר יודעים עד כמה חשוב הטיפוח של כלביכם, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה חיצונית. תספורת ליורקשייר מאפשרת לכם להנות מהמראה הקלאסי של כלב גזעי ומסוגנן. חשוב להבין כי גזע ייחודי זה התברך בפרווה ארוכה ורכה, אך על מנת לשמור עליה במצב הטוב ביותר כדאי לסרק אותה ולהעניק טיפול הולם כל יום.

  קיימים מספר גזעים אשר פרוותם אינה נשירה ויורקשייר טרייר אחד מהם. במידה ולא יתבצע טיפוח וטיפול מסור בפרוותו של גזע זה הנכם עלולים לגלות במהרה כי פרוותו מפתחת ריחות רעים וקשרים סבוכים. זאת לאור העובדה כי הפרווה שאינה נושרת לוכדת בתוכה לכלוך, שומן, רטיבות ואבק.

  שלבי התספורת יכללו הברשה ופתיחת הקשרים הקיימים, רחצה, ייבוש והברשה חוזרת. העיצוב הסופי של התספורת יכול לכלול גם גזירה מינימלית של הפרווה על מנת להעניק לכלב שלכם צורה אסטטית יותר. כך למעשה אנו נמנע ממנו לצבור לכלוך בפרווה במהלך הטיולים ונעזור לשיער לצמוח בצורה טובה ובריאה יותר. קיימות שיטות שונות לתספורת עצמה והן יכללו גם מריטה, גילוח נמוך וגבוה, תספורת הגבהה ועוד.

  בוחרים את התספורת המתאימה ביותר לכלב

  חשוב להבין כי בחירתה של תספורת מתאימה לכלבכם הינה חיונית ותלויה רבות בשגרת התחזוקה והטיפוח שלכם בבית. במידה ואין אתם מעוניינים להתעסק עם טיפוח הפרווה וסירוק יום יומי, מומלץ לוותר על תספורות ארוכות ומפונפנות. את הייעוץ וכל הדגשים לגבי סוג התספורת המומלץ ניתן לקבל מהצוות המקצועי והמנוסה של "ציפורים בראש". נשמח לעמוד לרשותכם, לייעץ, לענות על כל שאלה בתחום טיפול וטיפוח בעלי החיים ולספק את שירותי המספרה המקצועיים ביותר בחיפה.

  Стрижка для ши тцу

  Ищете место для стрижки ши тцу? Вы достигли правильного адреса. «Ципорим ба рош» специализируются на предоставлении профессиональных причесок для собак и кошек и, таким образом, создают самый чистый и ухоженный образ для...

  המשך קריאה
  גרומינג

  גרומינג לבעלי החיים הינו הכרחי בשעה שאנו מעוניינים להעניק לכלב או לחתול שלנו את הטיפול והטיפוח הטוב ביותר. לשם כך, ניתן יהיה לפנות אל "ציפורים בראש" וליהנות מן השירות המקצועי והאדיב ביותר...

  המשך קריאה

  קנייה בטוחה