0

מספרה וטיפוח לחיות מחמד

הזמינו תור למספרה שלנו וקבלו תספורת מיוחדת לחיית המחמד שלכם!

  תספורת ליורקשייר

  תספורת לכלב מגזע היורקשייר טרייר ניתן לבצע ב"ציפורים בראש" אשר נמצאת בחיפה. המקום מעסיק צוות עובדים וספרים מנוסים ומקצועיים אשר ישמחו לעמוד לשירותכם ולהעניק ליורקשייר טרייר שלכם את התספורת המקצועית ביותר התואמת את הגזע.

  תספורת ליורקשייר – בדיוק מה שהכלב שלהם זקוק לו

  אתם כבר יודעים עד כמה חשוב הטיפוח של כלביכם, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה חיצונית. תספורת ליורקשייר מאפשרת לכם להנות מהמראה הקלאסי של כלב גזעי ומסוגנן. חשוב להבין כי גזע ייחודי זה התברך בפרווה ארוכה ורכה, אך על מנת לשמור עליה במצב הטוב ביותר כדאי לסרק אותה ולהעניק טיפול הולם כל יום.

  קיימים מספר גזעים אשר פרוותם אינה נשירה ויורקשייר טרייר אחד מהם. במידה ולא יתבצע טיפוח וטיפול מסור בפרוותו של גזע זה הנכם עלולים לגלות במהרה כי פרוותו מפתחת ריחות רעים וקשרים סבוכים. זאת לאור העובדה כי הפרווה שאינה נושרת לוכדת בתוכה לכלוך, שומן, רטיבות ואבק.

  שלבי התספורת יכללו הברשה ופתיחת הקשרים הקיימים, רחצה, ייבוש והברשה חוזרת. העיצוב הסופי של התספורת יכול לכלול גם גזירה מינימלית של הפרווה על מנת להעניק לכלב שלכם צורה אסטטית יותר. כך למעשה אנו נמנע ממנו לצבור לכלוך בפרווה במהלך הטיולים ונעזור לשיער לצמוח בצורה טובה ובריאה יותר. קיימות שיטות שונות לתספורת עצמה והן יכללו גם מריטה, גילוח נמוך וגבוה, תספורת הגבהה ועוד.

  בוחרים את התספורת המתאימה ביותר לכלב

  חשוב להבין כי בחירתה של תספורת מתאימה לכלבכם הינה חיונית ותלויה רבות בשגרת התחזוקה והטיפוח שלכם בבית. במידה ואין אתם מעוניינים להתעסק עם טיפוח הפרווה וסירוק יום יומי, מומלץ לוותר על תספורות ארוכות ומפונפנות. את הייעוץ וכל הדגשים לגבי סוג התספורת המומלץ ניתן לקבל מהצוות המקצועי והמנוסה של "ציפורים בראש". נשמח לעמוד לרשותכם, לייעץ, לענות על כל שאלה בתחום טיפול וטיפוח בעלי החיים ולספק את שירותי המספרה המקצועיים ביותר בחיפה.

  מזון לחתולים בחיפה

  החתולים הם בהחלט מתוקים כדוריים ומתלטפים בהנאה, אך חשוב יחד עם זאת לזכור כי החתולים שייכים למשפחת בעלי החיים הטורפים, כך שמזונם של החתולים מבוסס על בשר. אם אתם גרים בחיפה והסביבה ...

  המשך קריאה
  מספרה לחתולים בחיפה

  "ציפורים בראש" מציעים לכם את הטיפול המקצועי והאמין ביותר לחתול שלכם. תוכלו לבקר בחנות או ליהנות משירותי מספרה לחתולים בחיפה. כך או כך, אין ספק כי תוכלו למצוא כאן את המענה המדויק...

  המשך קריאה
  תספורת לשיצו

  מחפשים אחר מקום שיבצע תספורת לשיצו? הגעתם לכתובת הנכונה. "ציפורים בראש" מתמחים בהענקת תספורות מקצועיות לכלבים וחתולים ועל ידי כך ליצור את המראה הנקי והמטופח ביותר בעבור החבר הקטן והפרוותי שלכם. האהבה...

  המשך קריאה

  קנייה בטוחה