לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר

אלית לורם איפסום דולור סיט אמט

תספורת ליורק

תספורת ליורק ניתן יהיה לבצע ב"ציפורים בראש" אשר ממוקמת בחיפה. המקום מעסיק צוות עובדים וספרים מנוסים ומקצועיים אשר ישמחו לעמוד לשירותכם ולהעניק ליורקשייר טרייר שלכם את התספורת המקסימה ביותר אשר תואמת את התספורת הגזעית הקלאסית.

תספורת ליורק – בדיוק מה שהכלב שלהם היה זקוק לו

במידה וכלב מהווה חלק בלתי נפרד מחייכם, אתם כבר יודעים עד כמה חשוב הטיפוח שלו, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה חיצונית. תספורת ליורק מאפשרת לו ליהנות מהמראה הקלאסי של כלב גזעי ומסוגנן. חשוב להבין כי גזע ייחודי זה התברך בפרווה רכה וארוכה. אך על מנת לשמור עליה במצב הטוב ביותר, עולה הצורך לסרק את הכלב לטפל בפרווה שלו מידי יום.

קיימים מספר גזעים אשר פרוותם אינה נשירה, יורקשייר טרייר כחלק מהם. במידה ולא יתבצע טיפוח וטיפול מסור בפרוותו של גזע זה, אתם עשויים לגלות במהרה כי פרוותו מתחילה להפגין ריחות רעים. זאת לאור העובדה כי הפרווה שאינה נושרת לוכדת בתוכה לכלוך, שומן, רטיבות ואבק.

שלבי התספורת יכללו הברשה ופתיחת הקשרים הקיימים, רחצה וייבוש והברשה חוזרת. העיצוב הסופי של התספורת יכול לכלול גם גזירה מינימלית של הפרווה על מנת להעניק לכלב שלכם צורה אסטטית יותר. כך למעשה אנו נמנע ממנו לצבור לכלוך בפרווה במהלך הטיולים ונעזור לשיער לצמוח בצורה טובה ובריאה יותר. קיימות שיטות שונות לתספורת עצמה והן יכללו גם מריטה, גילוח נמוך וגבוה, תספורת הגבהה ועוד.

בוחרים את התספורת המתאימה ביותר לכלב

חשוב להבין כי בחירתה של תספורת מתאימה לכלבכם הינה חיונית ותלויה רבות בשגרת התחזוקה והטיפוח שלכם בבית. במידה ואין אתם מעוניינים להתעסק עם טיפוח הפרווה וסירוק יום יומי, מומלץ לוותר על תספורות ארוכות ומפונפנות. את הייעוץ וכל הדגשים לגבי סוג התספורת המומלץ ניתן לקבל מהצוות המקצועי והמנוסה של "ציפורים בראש". נשמח לעמוד לרשותכם, לייעץ, לענות על כל שאלה בתחום טיפול וטיפוח בעלי החיים ולספק את שירותי המספרה המקצועיים ביותר בחיפה.

רוצים לפנק את החברים הפרוותיים שלכם?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל