לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר

אלית לורם איפסום דולור סיט אמט

גרומר

תפקידו של הגרומר די פשוט, לדאוג לטיפוחם של בעלי החיים שלכם בצורה המקצועית ביותר. חנות החיות ציפורים בראש תעניק לכם מגוון רחב של שירותים, זאת מעבר לשירותים הרגילים של חנות חיות המספקת מזון, ציוד ואביזרים לבעלי החיים. אנו מעניקים גם שירותי מספרה הכוללים טיפול, תספורת ורחצה לכלבים ולחתולים. נשמח לעמוד לשירותכם, לסייע ולייעץ בכל היבט אשר קשור לטיפול. אחזקה וטיפוחם של בעלי החיים האהובים שהם חלק בלתי נפרד מחייכם.

גרומר חיות מחמד

האהבה שלנו לבעלי החיים הובילה רבים מאיתנו לאמץ למשפחתם כלב או חתול פרוותי (או גם וגם) ולהעניק להם את כל הטוב שבעולם. חלק בלתי נפרד מהטיפול אשר בעלי חיים רבים זקוקים לו יהיה ביקור קבוע אצל גרומר חיות מחמד מקצועי. תפקידו כולל רחצה והענקת תספורת לכלב או לחתול, זאת בצורה המקצועית ביותר אך גם הרגישה ביותר לצרכי בעל החיים. טיפוח המותאם לגזע ועונות השנה.

ביצוע משימה זו דורש ניסיון רב וידע נרחב בתחום, זאת על מנת להצליח ליצור את התספורת המתאימה ללא עיכובים ובצורה הבריאה ביותר. על כן, הענקת התספורות לבעלי החיים חייבת להתבצע על ידי אדם אשר אוהב בעלי חיים, מצליח להתמודד איתם ויכול להבחין בסימנים המצביעים על שינוי בהתנהגות. זאת לצד הכשרה מקצועית אשר תעניק לגרומר את היכולות המעשיות לשם יצירת התספורות המבוקשות.

תספורות מסוגננות גם לכלבים וגם לחתולים

אנשים רבים נוטים להאמין כי רק כלבים זקוקים לתספורת תקופתית, אך את האמת יודע בעלים של חתול. הפרווה הדקיקה הזו נמצאת בכל מקום, ודיירי הבית כבר התרגלו לעובדה כי הפכה לתבלין שבשגרה. צוות "ציפורים בראש" שמחים לבוא לעזרתכם ולהציע את שירותי הגרומינג המובילים שלהם, כך שתוכלו ליהנות מבית נטול פרווה ובעלי החיים שלכם, בין אם זה כלב או חתול, יוכל ליהנות מתחושה קלילה ונעימה יותר.

רוצים לפנק את החברים הפרוותיים שלכם?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל