לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר

אלית לורם איפסום דולור סיט אמט

גרומר

תפקידו של גרומר הינו די פשוט, לדאוג לטיפוחם של בעלי החיים שלכם בצורה המקצועית ביותר. חנות החיות ציפורים בראש תעניק בעבורכם מגוון רחב של שירותים, זאת מעבר לשירותים הרגילים של חנות חיות המספקת מזון, ציוד ואביזרים לבעלי החיים. אנו מעניקים גם שירותי מספרה הכוללים טיפול, תספורת ורחצה לכלבים ולחתולים. נשמח לעמוד לשירותכם, לסייע ולייעץ בכל היבט אשר קשור לטיפול. אחזקה וטיפוחם של בעלי החיים האהובים שלוקחים חלק בחייכם.

גרומר חיות מחמד

האהבה שלנו לבעלי החיים הובילה רבים מאיתנו לאמץ למשפחתם כלב או חתול פרוותי ומתפנק ולהעניק לו את כל הטוב שיש בעולם הזה. חלק בלתי נפרד מהטיפול אשר בעלי חיים רבים זקוקים לו יהיה ביקור קבוע אצל גרומר חיות מחמד מקצועי. תפקידו כולל רחצה והענקת תספורת לכלב או לחתול, זאת בצורה המקצועית ביותר ותוך התחשבות בנוחיותו של בעל החיים ובצורת התספורת העדיפה להם כתלות בגזע ובעונת השנה.

ביצוע משימה זו דורש מקצועיות רבה וידע נרחב בתחום, זאת על מנת להצליח ליצור את התספורת המתאימה ללא עיכובים וללא גרימת נזקים לחיית המחמד שלכם. על כן, הענקת התספורות לבעלי החיים חייבת להתבצע על ידי אדם אשר אוהב בעלי חיים, מצליח להתמודד איתם ויכול להבחין בסימנים המצביעים על שינוי בהתנהגות. זאת כמובן לצד מעבר הכשרה מקצועית אשר תעניק לגרומר את היכולות המעשיות לשם יצירת התספורות המבוקשות.

תספורות מסוגננות גם לכלבים וגם לחתולים

אנשים רבים נוטים להאמין כי רק כלבים יהיו אלו שזקוקים לתספורת תקופתית, אך את האמת מכיר כל בעליו של חתול. הפרווה הדקיקה והמתנפנפת הזו נמצאת בכל מקום, ודיירי הבית כבר התרגלו לעובדה כי היא הפכה להיות תבלין בבית. ציפורים בראש שמחים לבוא לעזרתכם ולהציע את שירותי הגרומינג המובילים שלהם, כך שאתם תוכלו ליהנות מבית אשר נטול פרווה בכל מקום ובעלי החיים שלכם, בין אם זה כלב או חתול, יוכל ליהנות מתחושה קלילה וקרירה יותר.

רוצים לפנק את החברים הפרוותיים שלכם?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל