0

מספרה וטיפוח לחיות מחמד

הזמינו תור למספרה שלנו וקבלו תספורת מיוחדת לחיית המחמד שלכם!

  תספורת לשיצו

  מחפשים אחר מקום שיבצע תספורת לשיצו? הגעתם לכתובת הנכונה. "ציפורים בראש" מתמחים בהענקת תספורות מקצועיות לכלבים וחתולים ועל ידי כך ליצור את המראה הנקי והמטופח ביותר בעבור החבר הקטן והפרוותי שלכם. האהבה של הצוות המקצועי שלנו הובילה אותם לתחום פעילות זה ודרבנה אותם ללמוד את כל הניתן אודות סוגי התספורות השונות והכלים המתקדמים אשר יסייעו בביצוע משימה זו על הצד הטוב ביותר.

  מה חשוב לדעת על תספורת לשיצו?

  פרוותו של כלב השיצו דורשת סירוק והברשה יום יומית. זאת לשם שמירה על טיפוח ומראה נקי. פרוותו של השיצו הינה ארוכה, רכה וצפופה. וכן שכבת השיער התחתונה שלו שופעת. הסירוק היום יומי נועד לשמור על מצב הפרווה, זאת לצד מקלחות תקופתיות קבועות.

  • טרם ביצוע רחיצת הכלב חשוב לוודא כי אין קשרים בפרוותו. לכן כדאי לסרקו בתרם עת על ידי מברשת פינים גמישה ללא כדורית בקצה.
  • במידה וקיים שיער הצומח בתוך האוזניים יש למרוט אותו, כך נבטיח אוורור יעיל של האוזן ונמנע התפתחות של דלקות לאחר הרחצה.
  • את המקלחת עצמה יש לבצע אך ורק עם שמפו המיועד לכלבים, זאת על מנת להגן על עורו העדין של הכלב ולהימנע מייבוש יתר שיכול להביא לגירודים ופצעים.
  • ייבוש הפרווה יתבצע בטמפרטורה פושרת על מנת למנוע כוויות בעורו של הכלב.
  • לאחר המקלחת ותוך שלב הייבוש, יתבצע סירוק נוסף של הפרווה.
  • בסיום הייבוש והסירוק, ניתן יהיה לגזור את השיער במקומות הנדרשים על מנת ליצור תספורת מחמיאה לשיצו שלכם.

  תספורת לא רק בקיץ

  אנשים רבים נוטים להאמין כי תספורת לכלבים הינה רלוונטית אך ורק בעונה החמה. אך האמת היא כי גם לקראת החורף ניתן לבצע תספורות אשר ימנעו מהכלב לגרור אחריו לכלוך רב הביתה לאחר הטיולים. התספורות לא חייבות להיות קצרות, ניתן גם לקצץ קלות את הפרווה הארוכה וכך לאפשר לכלב להיפתר מעודפי פרווה המסתבכת ויוצרת קשרים מכאיבים.

  Стрижка для ши тцу

  Ищете место для стрижки ши тцу? Вы достигли правильного адреса. «Ципорим ба рош» специализируются на предоставлении профессиональных причесок для собак и кошек и, таким образом, создают самый чистый и ухоженный образ для...

  המשך קריאה

  Грумер

  Работа Грумера достаточно проста, чтобы заботиться о ваших животных самым профессиональным способом. Магазин «Ципорим ба рош» предоставит вам широкий спектр услуг, помимо обычных услуг зоомагазина, которые предоставляют продукты питания, оборудование и аксессуары...

  המשך קריאה

  קנייה בטוחה