0

מספרה וטיפוח לחיות מחמד

הזמינו תור למספרה שלנו וקבלו תספורת מיוחדת לחיית המחמד שלכם!

  מזון לחתולים בחיפה

  החתולים הם בהחלט מתוקים כדוריים ומתלטפים בהנאה, אך חשוב יחד עם זאת לזכור כי החתולים שייכים למשפחת בעלי החיים הטורפים, כך שמזונם של החתולים מבוסס על בשר. אם אתם גרים בחיפה והסביבה  תוכלו למצוא מזון לחתולים בחיפה בחנות ציפורים בראש. מזון איכותי המיובא רק מהחברות האיכותיות בעולם ודרגת שמירה מעולה.

  החך של חתול הבית

  החתול כאמור הוא חיית טרף השייכת למשפחת החתוליים. עיקר מזונו של החתול הוא לצוד מכרסמים, דגים וציפורים. למרות שרב העולם מגדל חתולים והם נחשבים למבויתים, עדיין, רוב גזעי החתולים שמרו על יכולות הציד שלהם. פיו של החתול בנוי לאכילת בשר ולטרוף אותו. הטעמים אותם יכול להרגיש החתול במאכליו הם מר, חמוץ ואומאמי. החתולים אינם יכולים לזהות את טעם המתוק. בתוך פיו של החתול נמצא איבר שיש ביכולות לזהות כימיקלים. החתול כחיה מתוחכמת שכאילו יודעת להעריך איכות מהי, תדע לזהות מזון איכותי מהו. ומזון לחתולים בחיפה ניתן למצוא בחנות ציפורים בראש שמוכרת כבר מזה- 15 שנים מוצרי מזון לחתולים ולשאר בעלי החיים מהאיכות הטובה ביותר של חברות המזון המייצרות מזון לבעלי חיים. אז על מה חשוב לשים לב כשאתם קונים אוכל מזון לחתולים בחיפה:

  • בחיפה ישנם לא מעט חנויות לחיות מחמד, אך חשוב לדעת שהחנות ממנה אתם רוכשים מזון עבור חתול הבית שלכם יהיה מאיכות טובה, ושהערכים התזונתיים המצויים בו אכן מספקים את ההגנה לבריאותו של חתול הבית שלכם.
  • אם יש ברשותכם גור חתולים אותו מגדלים או שהחתולה שלכם המליטה גורים, אתם צריכים לקנות אוכל שיתאים לתנאים החדשים הללו של אוכל שיספק לגורי החתולי שלכם את המעבר משלב היניקה למעבר לאוכל מוצק שיעניק להם את כל החומרים המזינים ולהיגמל מהיניקה. בנוסף ישנו מזון המיועד לחתולות בהריון או מיניקות שתעניק להן את כל מרכיבי המזון המזינים הכרחיים לשלב זה.
  • אם יש לכם חתול שאוהב יותר להיות בחוץ ולא בתוך הבית. החתול שלכם אוהב להוציא אנרגיות להשתובב בגינה או פשוט לנסות את כישרונות הצייד שלו צריך את מנת האוכל המתאימה עבורו. מזון בו הם יצרכו דווקא יותר קלוריות כדי לשמור על בריאותם ומזונם המזין.

  מזון איכותי לשמירת בריאות החתול

  בכדי לשמור על בריאות החתול שלכם בין אם הוא אוהב להתרוצץ בחוץ או שאולי הוא עבר סירוס או פשוט חתול בוגר, חתול הבית שלכם זקוק למזון המזין שלו. ואם אתם גרים בחיפה זכיתם. תוכלו למצוא מזון לחתולים בחיפה בחנות ציפורים בראש. עם מגוון רחב מזון איכותי יבש או רטוב הכל לפי צרכיו של החתול שלכם ובכל שלב בחייו כבר מן ההתחלה. החתול שלכם לא ירצה לעזוב אתכם לעולם עם האוכל האיכותי והמזין שתרכשו בחנות ציפורים בראש. צרו קשר ותראו בעצמכם.

   

  גרומר

  תפקידו של הגרומר די פשוט, לדאוג לטיפוחם של בעלי החיים שלכם בצורה המקצועית ביותר. חנות החיות ציפורים בראש תעניק לכם מגוון רחב של שירותים, זאת מעבר לשירותים הרגילים של חנות חיות המספקת...

  המשך קריאה

  Зоомагазин

  «Ципорим ба рош» – это зоомагазин, расположенный в Хайфе, который предоставляет свои услуги всем этим пушистым и ласковым друзьям. Уникальность этого магазина заключается в том, что помимо обычных услуг магазина для животных...

  המשך קריאה

  קנייה בטוחה