0

מספרה וטיפוח לחיות מחמד

הזמינו תור למספרה שלנו וקבלו תספורת מיוחדת לחיית המחמד שלכם!

  גרומינג

  גרומינג לבעלי החיים הינו הכרחי בשעה שאנו מעוניינים להעניק לכלב או לחתול שלנו את הטיפול והטיפוח הטוב ביותר. לשם כך, ניתן יהיה לפנות אל "ציפורים בראש" וליהנות מן השירות המקצועי והאדיב ביותר בתחום.

  גרומינג – טיפול וטיפוח נכון של חיות המחמד

  תוספת של כלב או חתול למשפחה זו מהווה ללא ספק שמחה גדול, אך חשוב לזכור כי גידולו של בעל חיים דורשת מחויבות רבה ומודעות לעובדה כי נוסף יצור חי פרוותי ומתוק לבית. הוא אמנם חמוד מאוד ומכשכש בזנב, אך חשוב לזכור כי נוכחותו של יצור חי חדש בבית תדרוש מכם לטפל בו ולדאוג לרווחתו ולבריאות שלו. מעבר לביקורים אצל הווטרינר ובחירתה של חנות חיות ואוכל מתאים, יהיה עליכם לבחור את המקום הנכון אשר יעניק שירותי גרומינג לחיית המחמד שלכם. טיפול ייחודי זה כולל שלבים מגוונים, ולרוב הם יגעו בנקודות הבאות:

  • מקלחת – פעולה זו נדרשת מידי תקופה, חשוב לוודא כי היא מתבצעת בעת שימוש בשמפו המיועד לכלבים או חתולים ולא לבני האדם, זאת על מנת שלא ליצור גירוי בעורם של בעלי החיים ששונה משלנו.
  • הברשת הפרווה – הפרווה שומרת על עורם של הכלבים והחתולים מפני הסביבה החיצונית, על כן יש לוודא כי היא נראית טוב ונטולת קשרים סמוכים. הברשה של הפרווה. תמנע יצירת קשרים ותסבוכות בפרווה ותקטין את הסיכוי להיצמדותו של לכלוך לבעל החיים.
  • ניקוי אוזניים – פעולה זו הינה חיונית בעבור כלבים וחתולים אשר בעלי אוזניים שמוטות. ניקוי קבוע של האוזניים ושמירה על היגיינה מירבית תסייע במניעת דלקות אוזניים כואבות ומרגיזות.
  • תספורת – זו יכולה להקל על בעלי החיים בעונות החמות, לאפשר לנו להימנע מהצטברות של פרווה בכל מקום ולאפשר לבעל החיים ליהנות ממראה מרשים ואופנתי.

  חנות החיות עם הערך המוסף

  ציפורים בראש ישמחו לעמוד לשירותכם בכל עת ולספק את הייעוץ והעזרה המקצועית בכל הנוגע לטיפוח וטיפול בבעלי החיים הביתיים. זאת לצד העובדה כי בחנות ניתן יהיה לרכוש את המזון המזין והבריא ביותר, חטיפים טעימים, מוצרי טיפוח וציוד ואביזרים נוספים לכלב ולחתול.

  תספורת ליורקשייר

  תספורת לכלב מגזע היורקשייר טרייר ניתן לבצע ב"ציפורים בראש" אשר נמצאת בחיפה. המקום מעסיק צוות עובדים וספרים מנוסים ומקצועיים אשר ישמחו לעמוד לשירותכם ולהעניק ליורקשייר טרייר שלכם את התספורת המקצועית ביותר התואמת...

  המשך קריאה
  חנות חיות מחמד בחיפה

  חיפה מאוהבת בחיות המחמד שלה. כיום רבים מתושבי חיפה מגדלים ביתם כלב או חתול אחד לפחות שהחליטו לאמץ. מכאן שניתן בקלות למצוא חנות חיות מחמד בחיפה שתיתן לכם שירותים עבור חיות המחמד...

  המשך קריאה

  קנייה בטוחה