לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר

אלית לורם איפסום דולור סיט אמט

תספורת לשיצו

מחפשים אחר מקום שיבצע תספורת לשיצו? הגעתם לכתובת הנכונה. "ציפורים בראש" מתמחים בהענקת תספורות מקצועיות לכלבים וחתולים ועל ידי כך ליצור את המראה הנקי והמטופח ביותר בעבור החבר הקטן והפרוותי שלכם. האהבה של הצוות המקצועי שלנו הובילה אותם לתחום פעילות זה ודרבנה אותם ללמוד את כל הניתן אודות סוגי התספורות השונות והכלים המתקדמים אשר יסייעו בביצוע משימה זו על הצד הטוב ביותר.

מה חשוב לדעת על תספורת לשיצו?

פרוותו של כלב השיצו דורשת סירוק והברשה יום יומית. זאת לשם שמירה על טיפוח איכותי ומראה מרשים ונקי. פרוותו של השיצו הינה ארוכה, רכה וצפופה ושכבת השיער התחתונה שלו שופעת. הסירוק היום יומי נועד לשמור על מצב הפרווה, זאת לצד מקלחות תקופתיות קבועות.

  • טרם ביצוע הרחצה לכלב חשוב לוודא כי אין לו קשרים בפרווה. לשם כך עולה הצורך בסירוקו, זאת לרוב על ידי מברשת פינים גמישה ללא כדורית בקצה.
  • במידה וקיים שיער אשר צומח בתוך האוזניים יש למרוט אותו, כך נבטיח אוורור יעיל של האוזן ונמנע את התפתחותה של דלקת לאחר הרחצה.
  • את המקלחת עצמה יש לבצע אך ורק עם שמפו המיועד לכלבים, זאת על מנת להגן על עורו העדין של הכלב ולהימנע מייבושו יתר על המידה.
  • הייבוש יתבצע בטמפרטורה פושרת אך לא גבוהה מידי, זאת על מנת למנוע כוויות בעורו של הכלב.
  • לאחר המקלחת ותוך שלב הייבוש, יתבצע סירוק נוסף של הפרווה.
  • בסיום הייבוש והסירוק, ניתן יהיה לגזור את השיער במקומות הנדרשים על מנת ליצור תספורת לשיצו אשר מחמיאה לו.

תספורת לא רק בקיץ

אנשים רבים נוטים להאמין כי תספורת לכלבים הינה רלוונטית אך ורק בעונה החמה. אך האמת היא כי גם לקראת החורף ניתן לבצע תספורות אשר ימנעו מהכלב לגרור אחריו לכלוך רב הביתה לאחר הטיולים. התספורות לא חייבות להיות קצרות להחריד, ניתן גם לקצץ קלות את הפרווה הארוכה וכך לאפשר לכלב להיפתר מפרווה ארוכה אשר מסתבכת ויוצרת קשרים כואבים.

רוצים לפנק את החברים הפרוותיים שלכם?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל