0

מספרה וטיפוח לחיות מחמד

הזמינו תור למספרה שלנו וקבלו תספורת מיוחדת לחיית המחמד שלכם!

  גרומינג

  גרומינג לבעלי החיים הינו הכרחי בשעה שאנו מעוניינים להעניק לכלב או לחתול שלנו את הטיפול והטיפוח הטוב ביותר. לשם כך, ניתן יהיה לפנות אל "ציפורים בראש" וליהנות מן השירות המקצועי והאדיב ביותר בתחום.

  גרומינג – טיפול וטיפוח נכון של חיות המחמד

  תוספת של כלב או חתול למשפחה זו מהווה ללא ספק שמחה גדול, אך חשוב לזכור כי גידולו של בעל חיים דורשת מחויבות רבה ומודעות לעובדה כי נוסף יצור חי פרוותי ומתוק לבית. הוא אמנם חמוד מאוד ומכשכש בזנב, אך חשוב לזכור כי נוכחותו של יצור חי חדש בבית תדרוש מכם לטפל בו ולדאוג לרווחתו ולבריאות שלו. מעבר לביקורים אצל הווטרינר ובחירתה של חנות חיות ואוכל מתאים, יהיה עליכם לבחור את המקום הנכון אשר יעניק שירותי גרומינג לחיית המחמד שלכם. טיפול ייחודי זה כולל שלבים מגוונים, ולרוב הם יגעו בנקודות הבאות:

  • מקלחת – פעולה זו נדרשת מידי תקופה, חשוב לוודא כי היא מתבצעת בעת שימוש בשמפו המיועד לכלבים או חתולים ולא לבני האדם, זאת על מנת שלא ליצור גירוי בעורם של בעלי החיים ששונה משלנו.
  • הברשת הפרווה – הפרווה שומרת על עורם של הכלבים והחתולים מפני הסביבה החיצונית, על כן יש לוודא כי היא נראית טוב ונטולת קשרים סמוכים. הברשה של הפרווה. תמנע יצירת קשרים ותסבוכות בפרווה ותקטין את הסיכוי להיצמדותו של לכלוך לבעל החיים.
  • ניקוי אוזניים – פעולה זו הינה חיונית בעבור כלבים וחתולים אשר בעלי אוזניים שמוטות. ניקוי קבוע של האוזניים ושמירה על היגיינה מירבית תסייע במניעת דלקות אוזניים כואבות ומרגיזות.
  • תספורת – זו יכולה להקל על בעלי החיים בעונות החמות, לאפשר לנו להימנע מהצטברות של פרווה בכל מקום ולאפשר לבעל החיים ליהנות ממראה מרשים ואופנתי.

  חנות החיות עם הערך המוסף

  ציפורים בראש ישמחו לעמוד לשירותכם בכל עת ולספק את הייעוץ והעזרה המקצועית בכל הנוגע לטיפוח וטיפול בבעלי החיים הביתיים. זאת לצד העובדה כי בחנות ניתן יהיה לרכוש את המזון המזין והבריא ביותר, חטיפים טעימים, מוצרי טיפוח וציוד ואביזרים נוספים לכלב ולחתול.

  כאן תופיע כותרת לורם איפסום3

  נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק. ושבעגט ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה -...

  המשך קריאה
  ספר כלבים בחיפה

  תפקידו של ספר כלבים בחיפה הינו משמעותי ויכול בהחלט להיות זה שישמור על מצבו הבריאותי התקין של הכלב ויאפשר לו ליהנות גם מימי הקיץ החמימים מבלי לסבול מעומסי החום הכבדים. "ציפורים בראש"...

  המשך קריאה

  Груминг

  Груминг (уход) за животными очень важен, когда мы хотим, чтобы наша собака или кошка получали наилучшее лечение и уход. Для этого можно будет связаться с «Ципорим ба рош» и насладиться самым профессиональным...

  המשך קריאה

  קנייה בטוחה