לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר

אלית לורם איפסום דולור סיט אמט

מספרת כלבים מומלצת בחיפה

כיום, רבים מודעים לכך שתספורת לכלבים האהובים אינה רק טרנד חולף. מדובר בצורך בריאותי החיוני לכל כלב! בחיפה, בהתאם לכמות התושבים שהכניסו לחייהם חבר פרוותי חדש, פועלות מספרות כלבים רבות. אך כמובן, אנו נרצה להביא את כלבנו אל מספרת כלבים בחיפה הטובה ביותר הפועלת בעיר!

ציפורים בראש הינה מספרת הכלבים המובילה בעיר, ומלבד שירותי המספרה מעניקה גם שירותי ייעוץ, סוגים שונים של מזון לכלבים וחתולים, ועוד.

מדוע כדאי לקחת את הכלב אל מספרת כלבים בחיפה?

  • כלב רגוע יותר – לעיתים, פרווה ארוכה מידי עלולה לגרום לאי נוחות לכלב; גירודים, קשרים, ועוד. ביקור במספרה יהפוך אותו לרגוע יותר ונעים יותר, ומשתף פעולה עם הסביבה.
  • בעלים רגוע יותר – הבגדים, הספה והמיטה כבר לא מתמלאים בפרווה. נעים יותר ללטף את הכלב שכן הוא לא משיל יותר פרווה עם כל ליטוף – לאחר התספורת התקשורת ביניכם תהיה טובה יותר.
  • גילוי נגעים – לא תמיד אנו מבחינים כאשר לכלב שלנו מפריע משהו. במידה וחלילה הכלב נפצע או נדבק בפטרייה, הסיכוי לגלות את הנגעים יהיה גדול יותר בעת הביקור במספרה וסילוק השיער העודף.
  • בית נקי – לא משנה עד כמה אתם אוהבים את הכלבים שלכם (ואנחנו בטוחים שאתם אוהבים אותם מאוד), אין דבר מרגיז יותר מאשר לנקות את הבית בכל יום. לאחר התספורת כבר לא תצטרכו לרדוף אחר כמויות השיער הגדולות ברחבי הבית, מכיוון שהן פשוט לא יהיו קיימות.
  • מגע – כלבים זקוקים לאינטראקציה שוטפת; במספרה יקבל הכלב שלכם תשומת לב גם מידי איש המקצוע שיבצע את התספורת, וגם ממכם כשתשבו לידו ותעודדו אותו.

זכרו שמדובר בצורך בריאותי חיוני, ולא רק בטרנד

ציפורים בראש הינה חנות לבעלי חיים בחיפה, המציעה שירותים מגוונים לבעלי החיים ובעליהם; החל משירותי מספרה, מזונות בריאותיים וייעוץ מקצועי. אנו מזמינים אתכם ואת החברים הכי טובים שלכם לשעה של פינוק שהוא גם בריאות.

רוצים לפנק את החברים הפרוותיים שלכם?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל