לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר

אלית לורם איפסום דולור סיט אמט

מספרה לחתולים מומלצת בחיפה

אין אדם שלא שואף להעניק לחתול שלו, בן המשפחה הפרוותי האהוב את מלא תשומת הלב והאהבה לו הוא זקוק. נכון שבסופו של דבר חתולים הם חיה נקייה מאוד ועצמאית מאוד, אך בפעמים מעטות יזדקקו לעזרתנו בטיפוח החתולי שלהם. מספרה לחתולים בחיפה היא הכתובת שלכם אם ברצונכם להעניק ליקירכם הקטן והמיילל שעה של פינוק.

מספרה לחתולים בחיפה – שומרים על הפרווה של החתול שלכם בריאה ונקייה

אתם בטח תוהים, למה בכלל צריך מספרה לחתולים? התשובה פשוטה ואף די הגיונית. הפרווה שלהם צומחת במחזוריות; בחורף היא צפופה יותר ומגנה עליהם מפני קור, ובקיץ מדללת במטרה להקל על החום. את תהליך הצמיחה מלווה נשירה של שיער עודף שאותו אתם ודאי מכירים מקרוב שכן קרוב למדי שנתקלתם בו במיטתכם, בגדיכם, ובספה בסלון. מספרה לחתולים בחיפה מציעה שירותי סירוק והברשה ואף תספורת במידת הצורך, לסילוק השיער העודף ומניעת קשרים ונשירה.

מלבד הביקור אצל הספר, אל תשכחו שעליכם לדאוג גם בעצמכם לשמירה על הפרווה של החתול שלכם, מבריקה ונקייה. ישנם מס' דגשים שכדאי לזכור בהקשר זה:

  • תזונה מאוזנת ואיכותית – עשירה בחלבון ושאר מרכיבים טבעיים הבריאים לחתול. בנוסף למוצרי המזון קיימים גם תוספי תזונה התורמים לבריאות החתול ופרוותו.
  • גיל – ככל שהחתול מתבגר, הוא מתקשה בביצוע פעולות בסיסיות כגון עשיית צרכים, וגן ניקוי הפרווה. במקרה זה, עזרו לו והברישו את פרוותו בעזרת מברשות ייעודיות ואיכותיות.
  • בלי יותר מידי מקלחות – מקלחת לחתול צריכה להתבצע רק במקרה בו הוא עצמו אינו מסוגל לנקות את עצמו, כאשר השאיפה היא לכמה שפחות התערבות בשגרת הניקיון שלו. הוא רגיל לבצע את המלאכה בעצמו, ושטיפה לא רצונית במים וסבון עלולה להזיק לו מבחינה בריאותית ונפשית.

תספורת ופינוק בחבילה אחת!

אנו בחנות ציפורים בראש מזמינים אתכם ואת חברכם הפרוותי לחוויה של תספורת! ראשית כל, אנו נדאג להרגיע את החתול שלכם עד כמה שניתן על מנת שירגיש בנוח, ויוכל ליהנות מהתהליך. גם לחתול שלכם מגיע להתפנק לפעמים – רק אצל ציפורים בראש.

רוצים לפנק את החברים הפרוותיים שלכם?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל