לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר

אלית לורם איפסום דולור סיט אמט

מזון לחיות חיפה

ציפורים בראש הינה חנות חיות מקצועית ומנוסה אשר מספקת מזון לחיות חיפה. לבחירתכם עומד מגוון עשיר של מוצרי מזון יבשים ורטובים וציוד נלווה כמו תוספי מזון וויטמינים אשר ישלימו את התזונה של הכלב או החתול שלכם.

על סמך מה נבחר מזון לחיות חיפה ?

על מנת להעניק לבעלי החיים שלנו את הטוב ביותר, בשלבים הראשונים יהיה עלינו להתאים את המזון לצרכים שלהם, זאת על סמך הנקודות הבאות.

  • התאמה לגיל – בכל שלב התפתחות של יצור חי יהיה זקוק לסוג מסוים של מזון, גורים יזדקקו למזון עשיר בחומרי הזנה, חלבונים, שומנים, ויטמינים ומינרליים החיוניים להתפתחות בריאה ותקינה. גם בעלי חיים מבוגרים וזקנים זקוקים למזון המותאם לגילם, למשל, כלבים זקנים (בני 7+) זקוקים לכמות מופחתת של חלבונים ושומנים ותוספת של חומרים השומרים על מערכת השלד והמפרקים.
  • גזע – ברוב סוגי המזון היבש ניתן למצוא חלוקה לסוגי גזעים המתחשבת בהבדלים שבין גזע קטן, בנוני וגדול. (מסת שריר, גודל כופתית, הגבלות גופניות השייכות לגזע כו')
  • מענה לצרכים מיוחדים – כפי שאנו בוחרים בתזונה המסוימת שמתאימה לגופנו , כך עלינו להתייחס למזון שאנו בוחרים  לחיית המחמד שלנו. מזון לחיות חיפה בו נבחר חייב לספק מענה לצרכיו של הכלב או החתול, בין אם מדובר ברגישות לעוף או חלבון אחר, עור יבש הנוטה לקשקשים, בעיות פרקים ובמערכת העיכול.

לומדים מהניסיון

על אף העובדה כי עקבתם אחר כל החוקים והדגשים, אתם עדיין עשויים לגלות כי יהיה עליכם לבחון מספר סוגים של מזון לחיות. זאת לאור העובדה כי ישנו פקטור נוסף אשר תוכלו לגלות אותו רק בדיעבד והוא הטעם האישי של בעל החיים שלכם וההשפעה הייחודית של האוכל גופו.

רוצים לפנק את החברים הפרוותיים שלכם?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל